• טרי
מכשיר להפחתת נחל, PM2.5 מסנן את החשמל להקל על מכשיר נחר חכמה לנסיעות

מכשיר להפחתת נחל, PM2.5 מסנן את החשמל להקל על מכשיר נחר חכמה לנסיעות

ILS 80.60
סחורה
זמין.

הפחתת נחירות : מניעת מכשיר נחירות הוא פיתרון נהדר לטיפול בנחרת שינה שאנשים ישתמשו בהם בפועל. עיצוב רך והומני שלוקח מעט זמן להתרגל אליו. סיליקון PP : מכשיר סיוע לשינה עשוי מחומרי סיליקון רכים וחומרי PP פרימיום, בטוחים ויציבים, וזה קל ונוח עבורך ללבוש. קל לשימוש : מכשיר הנחירות המונע האלקטרוני משחרר אותך גם מרעש של חגורות לא נוחות ומכונות אחרות. קל לנשימה : מכשיר נחירות עזרה לשינה אלקטרונית, ומבטיח את הנשימה הרגילה של גוף האדם. פילטר PM2.5, עזור לך לנשום לתקן הבריאות. שפר שינה עמוקה : מכשיר הפחתת נחירות יכול לדכא נחירות, ולגרום לך איכות שינה טובה, שהיא בטוחה ויעילה. 1. הפחתת נחירות : מניעת מכשיר נחירות הוא פיתרון נהדר לטיפול בחרוש שינה שאנשים ישתמשו בהם בפועל. עיצוב רך והומני שלוקח מעט זמן להתרגל ל .2. קל לנשימה : מכשיר נחירות עזרה לשינה אלקטרונית, ומבטיח את הנשימה הרגילה של גוף האדם. פילטר PM2.5, עזור לך לנשום לתקן הבריאות .3. שפר שינה עמוקה : מכשיר הפחתת נחירות יכול לדכא נחירות, ולגרום לך איכות שינה טובה, שהיא בטוחה ויעילה .4. קל לשימוש : מכשיר הנחירות המונע האלקטרוני משחרר אותך גם מרעש של חגורות לא נוחות ומכונות אחרות .5. סיליקון PP : מכשיר סיוע לשינה עשוי מחומרי סיליקון רכים וחומרי PP פרימיום, בטוח ויציב, וזה קל ונוח עבורך ללבוש. מפרט : סוג פריט : למנוע נחירות חומר חומר : סיליקון, גודל PPProduct : בערך. 60 x 27 x 32 מ"מ / 2.4 x 1.1 x 1.3 אינץ ' : 1 x 3v סוללת כפתור 1632 (לא כלול) כיצד להשתמש : מוצר זה מתאים לחולים עם תסמונת נשימה לקויה. אנא וודא שהסיליקון מותקן כראוי, התקנה שגויה או לא מותקנת לא תוכל למנוע נחירות. 2. הקפד לנקות את תקע האף הסיליקון ביסודיות לפני השימוש הראשון. בכל פעם שאתה משתמש בו, אתה צריך רק לשטוף את תקע האף הסיליקון במים חמים ואז לפוצץ יבש או לייבש אותו לפני השימוש .3. הפעל את המתג. 4. הכנס את גוף הסיליקון לחלל האף ותוכל להשתמש בו.

פרטים

Item Type:
Prevent Snoring Device
Material:
Silicone, pp
Product Size:
Approx. 60 x 27 x 32mm / 2.4 x 1.1 x 1.3in
Battery:
1 x 3v 1632 button battery (not included)
How to Use:
This product is suitable for patients with poor breathing syndrome.:
1. Please make sure the silicone is correctly installed, incorrect installation or not installed will not be able to prevent snoring. :
2. Make sure to clean the silicone nasal plug thoroughly before first use. Each time you use it, you only need to wash the silicone nose plug with warm water, and then blow dry or dry it before use.:
3. Turn on the switch. :
4. Insert the silicone body into the nasal cavity and you can use it.:
Package List:
1 x Prevent Snoring Device:
1 x Manual:

מבחר לקוחות